NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Najczęstsze pytania

W Ambro Logistics przykładamy dużą wagę do jak najlepszych relacji z klientami. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań, które mamy nadzieje rozjaśnią Państwa wątpliwości. Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Ile kosztuje transport?

Ceny transportu są zawsze ustalane indywidualnie. Stawki są uzależnione od daty i miejsca załadunku, ilości km w trasie, sposobu dostawy auta do klienta (door2door lub odbiór auta z placu w Przykonie).

Czy przewóz jest bezpieczny?

Import samochodu z Belgii do Polski przez Ambro Logistics jest w pełni bezpieczny. Posiadamy ubezpieczenie oraz stosujemy wiele zabezpieczeń, które gwarantują bezproblemowy transport.

Jak złożyć zlecenie?

W celu uzyskania wyceny oraz szczegółów zlecenia prosimy o kontakt pod numerem tel +48 728 424 405 / +48 728 424 384 lub przesłanie zapytania na adres tomasz.janczak@ambro.eu / adam.paczkowski@ambro.eu

Czy warto kupić samochód z Belgii?

Główną zaletą kupna auta z Belgii jest atrakcyjna cena. Bardzo często zdarza się, że drobne uszkodzenia w pojeździe są traktowane jako szkoda całkowita, co znacznie obniża koszt pojazdu. Belgijskie auta są zazwyczaj w nienagannym stanie i warto dokonać takiego zakupu.

Czy można zlecić transport innego pojazdu ?

Oczywiście, zajmujemy się transportem zarówno samochodów osobowych, jak i busów, quadów, motorów, łódek oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Dodatkowo zajmujemy się transportem związanym z przeprowadzkami z Belgii.

Jak długo realizowane jest zlecenie?

Zlecenia transportowe realizujemy w terminie już od 3 dni roboczych.

Czy mogę zlecić transport uszkodzonego pojazdu?

Tak, przewozimy samochody nowe, używane oraz uszkodzone. Wszystkie transportowane auta są równie dobrze zabezpieczone do przewozu.

Czy można zrealizować przeprowadzkę z Ambro?

Tak, realizujemy również przeprowadzki z Belgii do Polski. Do dyspozycji zlecającego udostępniamy nawet 1.00m³ na aucie.
Skontaktuj się z doradcą
Przejdź do formularza
Import aut z Belgii do Polski - Ambro Express
Copyright © 2022 Ambro Logistics. All rights reserved.
chevron-downquestion-circle