O firmie

O firmie

Ambro Logistics powstało na solidnych podstawach. Swoją działalność opieramy na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta oraz ofercie projektowanej potrzebami rynku.
Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w transporcie. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i umiejętności potrzebne do odpowiedniej organizacji bezpiecznego i terminowego przewozu samochodów osobowych.

100+

pojazdów ciężarowych

30

lat doświadczenia na rynku

28 000 m²

powierzchni magazynowej

500

doświadczonych i profesjonalnych pracowników
Głównym obszarem działalności Ambro jest transport na terenie Europy oraz Anglii. Specjalizujemy się w transporcie samochodów osobowych, busów, maszyn i innych pojazdów.

Certyfikaty

Posiadamy istotne certyfikaty transportowe, które są potwierdzeniem najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług.

Certyfikat ISO 28000 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw

Certyfikat potwierdza, że łańcuch dostaw realizowany przez Ambro Logistics jest zgodny z międzynarodowymi wymogami i standardami. Firma sprawuje ciągły nadzór nad działaniami transportowymi oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia zagrożeń oraz natychmiastowo reaguje w razie wystąpienia jakichkolwiek sytuacji zagrażających bezpieczeństwu.

Certyfikat TCC oraz TCF

Certyfikat, który uzyskują przedsiębiorcy wyróżniający się rzetelnością w branży transportowej. Ambro Logistics wyróżnia się między innymi dzięki terminowemu regulowaniu należności, dużą ilością pozytywnych opinii klientów i długim okresem działalności.

Certyfikat UK BORDER FORCE

Certyfikat potwierdza najwyższy poziom kontroli bezpieczeństwa pojazdów. W firmie stosowane są środki, które gwarantują ograniczenie dostępu do pojazdów osób nieupoważnionych, a wszyscy kierowcy na bieżąco są szkoleni z niezbędnych procedur.
Import aut z Belgii do Polski - Ambro Express
Copyright © 2022 Ambro Logistics. All rights reserved.